Promosyon Kalem Çeşitleri Yenilendi

Promosyon Kalem Çeşitleri Yenilendi

Teknoloji gelişti, bilgisayarlar artık hem iş hem de özel hayattaki iletişimlerimizi sağlayan en önemli araçların başında gelseler de, iletişimin olmazsa olmazı kalemler hala hayatımızın bir parçası. Evde, ofiste, dışarıda kaleme ihtiyaç duyduğumuz anlar oldukça fazla. Özellikle firmaların reklam amaçlı bastırdığı promosyon kalemlere ofislerde sıklıkla rastlamak mümkün.

Kullanımı bu kadar yaygın olan kalem ürünü reklam ve promosyonunu yapmak isteyen firmalar tarafından tercih edilebilecek en iyi ürünlerin başında geliyor. Eşantiyon kalemde denilen promosyon kalemler genellikle firmaların logo, adres ve iletişim bilgilerinin yer alacağı şekilde basılıyor. İlaç firmaları, restoranlar, oteller, kurumsal şirketler, bankalar, turizm acentaları, eğitim ve etkinlik düzenleyen organizasyon şirketleri vb. bir çok farklı sektör için baskılı kalemler güzel ve kullanışlı bir reklam aracı.

Promosyon kalem çeşitleri ise Promosyon Naturel Kurşun Kalem, Promosyon Metal Kalem ve Promosyon Plastik Kalem'dir. Baskılı promosyon kalem ürününüzü seçerken kullanacak kitlenin hangi kalemi tercih edeceğini düşünerek seçmelisiniz. Promosyon kalem baskı konusunda baskı kalitesini de es geçmemeniz gerekir. Promosyon kalem konusunda Bidolubaskı müşterilerine hem yüksek kaliteli hem de uygun fiyat fırsatı sunar. 

Promosyon kalem bastırmak isteyen kişi ya da firmalar Bidolubaski.com'dan online olarak sipariş verebilirler. Promosyon kalem sipariş vermek için tasarım dosyasını siteye yüklemek yeterlidir. Promosyon kalem fiyatları Bidolubaskı'da kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı olarak belirlenir. Online matbaa Bidolubaski.com'dan sipariş verdiğiniz ürünleri ücretsiz kargo fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.

Promosyon Kalem Sipariş Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İstemiş olduğunuz promosyon kalem ürün özelliklerini doğru seçtiğinizden emin olunuz.
  • Promosyon kalem tasarımınızda logo, telefon ve adres bilgilerine yer verebilirsiniz. Ayrıca tasarım alanı uygun ise markanızın sloganına da yer verebilirsiniz.
  • Tasarımda kullandığınız logonuzu yüksek çözünürlükle kullanmaya özen gösteriniz. Aksi halde baskı kalitesi zayıf olacaktır.